fbpx
Static Slide
Image is not available
Image is not available
Fachowe doradztwo techniczne
Fachowe doradztwo techniczne
Rzetelność i solidność wykonywania każdorazowo zleconego zadania jest dla nas podstawą naszego stałego i długotrwałego rozwoju firmy
Rzetelność i solidność wykonywania każdorazowo zleconego zadania jest dla nas podstawą naszego stałego i długotrwałego rozwoju firmy
Shadow

O NAS

Wszystkie niezbędne informacje do podjęcia współpracy z naszą firmą znajdą Państwo poniżej. To właśnie tutaj można poznać profil firmy M&M; Dachy, przeczytać, czym się zajmujemy i dlaczego jesteśmy wiodącą firma w branży dachowej. Rzetelność i solidność wykonywania każdorazowo zleconego zadania jest dla nas podstawą naszego stałego i długotrwałego rozwoju firmy. Właśnie taki sposób oferowania swoich usług oraz prowadzenie inwestycji towarzyszy nam od momentu, w którym rozpoczęliśmy dla Państwa swoją działalność.

HISTORIA FIRMY

Firma Handlowa M&M Dachy Polska działa na rynku międzynarodowym od 2009 roku. Specjalizujemy się sprzedaży wszelakich pokryć dachowych oraz w ich montażu.

OFERTA HANDLOWA

Nasza oferta handlowa zawiera przede wszystkim dachówki ceramiczne, dachówki cementowe, blachodachówki, okna dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria.

SPOSÓB DZIAŁANIA

Zawsze działamy w ten sam wypracowany i skuteczny sposób. Nasze wysokiej jakości usługi świadczone są profesjonalnie, co można łatwo udowodnić. Z dużą starannością podchodzimy do realizacji zamówienia.

RECEPTA NA SUKCES

Na koniec możemy zdradzić najważniejsze czynniki decydujące każdego dnia o naszym sukcesie zawodowym. Są nimi - zaangażowanie, doświadczenie, wysoka jakość produktów oraz innowacyjne rozwiązania.

Więcej o naszej firmie

facebook

Śledź nas na Facebooku i bądź na bieżąco

NASZE REALIZACJE

Przedstawiamy kilka zdjęć z naszych realizacji. Więcej zdjęć znajdziecie Państwo w zakładce RealizacjeSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Ul. Łódzka 35b 62-860 Opatówek

Tel: 533 40 50 66

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

M&M Dachy Polska

FORMULARZ KONTAKTOWY